Rukavice na smartphone a ovládání dotykových displejů

Rukavice na smartphoneSmartphony jsou skvělými pomocníky, kteří nám svými funkcemi a flexibilitou pomáhají v dorozumívání během každodenního života. Ovšem někdy se můžeme dostat do problémů s ovládání, kdy je i samotný chytrý telefon v koncích. Myšleno je tím například ovládání smartphonu v zimě.

Problémem je ovládání dotykového displeje. Dotykové displeje vyžadují dotyk prstu. Při nasazených rukavicích je tak problém, který je třeba řešit. Sundat rukavice a používat telefon nebo jej ignorovat. Ovšem ne, pokud jsou zde rukavice smartphone.

Rukavice na sobě mají vodivou vrstvu, díky které je velmi jednoduché a snadné dotykové ovládání telefonu, či jiného zařízení. Není třeba je sundávat a kazit si tak pohodlí tepla.

Rukavice pro smartphone, ale i tablet

Zařízení s dotykovým displejem je mnoho, například i tablety nebo herní konzole. Vždy bychom si tak museli nasazené rukavice sundávat. Rukavice pro smartphone jsou však pohodlné a umožňují ovládání i v zimě.

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Banner