Rukavice na mobil

Rukavice na mobilMobilní telefony jsou dnes velmi chytrá zařízení. Mají dotykový displej, mnoho funkcí a vypadají skvěle. Bohužel jedna věc nebyla tak úplně vyřešena. Jak takový mobil ovládat, když je venku zima a mám na ruce rukavice?

Rukavice na mobil

Samozřejmě, že mobilní telefon reaguje jen na dotyk prstů. Ovládání je tak s pletenými rukavicemi nemožné. Museli bychom si je stále sundávat a volání v mrazu je nepříjemné. Rukavice pro dotykové mobily jsou skvělým řešením. Zimní rukavice z pleteného materiálu s vodivou vrstvou na koncích prstů. K mobilu se velmi hodí, protože jsou v prodeji v černé a červené barevné kombinaci.

Jak vypadají? Možná jste je již ve městech jako je Praha nebo Brno viděli, ani jste si toho nevšimli. Nenápadné rukavice v pěkných barvách.

Rukavice na dotykový mobil, ale i tablet

Rukavice reagují jak s mobilními telefony, tak tablety. Jejich využití je tedy veliké. Samozřejmě je možné je použít i na iPhone nebo iPad. Kompatibilita je zaručena. V prodeji pánské a dámské modely.

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Banner