Rukavice na displej

Rukavice na displejNesnášíte v zimním období ovládání dotykových telefonů? Sundávat rukavice, nasazovat zpět, volat se zmrzlou rukou či dokonce neúmyslné pády telefonu do sněhu? Zapomeňte na tyto problémy!

Rukavice pro dotykové displeje jako skvělý pomocník

Zimní období je nepříjemné pro telefonování venku či psaní SMS. Ovšem pokud budete mít rukavice, takový problém nepocítíte. Jak je to možné? Pletené rukavice s vodivými konci tak umožní pohodlné ovládání dotykových displejů při psaní SMS nebo telefonování.

Rukavice na ovládání dotykových displejů jsou v prodeji hned v několika barvách. V červené a černé a samozřejmě je zde i dámské a pánské provedení. Pro nákup je vhodná sleva, jako je například velký kapacitní nákup.

Rukavice na dotykový displej i pro tablety

Nezapomínejme ani na tablety. Právě i ony disponují dotykovým displejem, který se s klasickými rukavicemi špatně ovládá. Ovládání tablety v rukavicích tak lze vidět u mnoha uživatelů ve městech jako je Praha nebo Brno, kteří si již takové rukavice pořídili. Vhodné i pro iPad nebo iPhone.

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Banner