Rukavice iGlove pro dotykové telefony

Rukavice iGloveZimní období může být velmi nepříjemné pro ovládání mobilních telefonů. Ať se jedná o chytré telefony Samsung, Apple či jejich tablety, v rukavicích jsme opravdu bezmocní. Speciální zimní rukavice na dotykový telefon jsou však perfektním řešením.

iGlove jako moderní řešení

Rukavice iGlove jsou moderním řešením na dotykový telefon. Nemusíte se tak zbytečně omezovat při používání Vašeho mobilního zařízení. Rukavice iGlove pro dotykové telefony nabízejí komfort pletených rukavic s vodivými konci pro ovládání telefonu i v těch nejnepříznivějších podmínkách.

Na konečcích prstů se nachází vodivá vrstva, díky které lze mobilní zařízení včetně tabletu nebo herních konzolí ovládat.

Rukavice iGlove

Jak je již z názvu patrné, rukavice jsou kompatibilní i se zařízeními firmy Apple. Lze si tak v klidu SMS-kovat nebo telefonovat v zimě a mrazu na zastávce nebo na horách při túře. Již žádné omezování.

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Banner